Tour overview

Alanya Şehri, tüm manzaraların açıkça görülebildiği, üstü açık bir otobüste sakin ve çok ilginç bir yolculuktur.

Tur sırasında Alanya’nın panoramik platformunu ziyaret edecek, çeşitli tarihi yerleri ve sadece ilginç yerleri ziyaret edeceksiniz. Kızıl Kule (Kızıl Kule), Hisar, Damlataş Mağarası, Dim Çayı üzerindeki baraj, portakal ve limon bahçeleri, muz bahçeleri, köy camii – rehberler size tüm bunları ve aynı zamanda kültür tarihi ve özelliklerini anlatacak. Seyahat boyunca birkaç durağınız olacak: yürüyüş yapmak, Kleopatra plajından yüzmek, fotoğrafçılık için ve nehirdeki bir restoranda öğle yemeği için (isteyenler balık tutabilir, restoranın topraklarındaki havuzda yüzebilir).
Alanya gezi turumuz birçok ilginç bilgi, harika yerler, manzaraların güzelliği, harika fotoğraflar, harika bir ruh hali ve alışveriş yok!!!

Included

  • Otellerden transfer
  • Tur rehberi
  • Dimçayın'da öğle yemeği

Not Included

  • Herhangi bir kişisel harcama (fotoğraf, hediyelik eşya vb.)
  • Tur sırasında herhangi bir içecek
Download pdf brochure

TUR PROGRAMI

Tur sırasında Alanya'nın panoramik platformunu ziyaret edecek, çeşitli tarihi yerleri ve sadece ilginç yerleri ziyaret edeceksiniz.
Kızıl Kule (Kızıl Kule), Hisar, Damlataş Mağarası, Dim Çayı üzerindeki baraj, portakal ve limon bahçeleri, muz bahçeleri, köy camii - rehberler size tüm bunları ve aynı zamanda kültür tarihi ve özelliklerini anlatacak.
Seyahat boyunca birkaç durağınız olacak: yürüyüş yapmak, Kleopatra plajından yüzmek, fotoğrafçılık için ve nehirdeki bir restoranda öğle yemeği için (isteyenler balık tutabilir, restoranın topraklarındaki havuzda yüzebilir).

Download pdf brochure